Agroenergetyka.pl

Energetyka, OZE w sieci: GoldenLine - Energetyka
Blog energetyczno - paliwowy
 
 
strona główna  Zarejestruj się  Ogłoszenia  Forum  Kontakt z Redakcją 


Artykuły
TARGI
 

W kwietniu 2009 roku Warszawa stanie się Stolicą Instalacji

Data: 2008-11-20
Międzynarodowe Targi Expotherm 2009 odbędą się w Warszawie w dniach od 1 do 3 kwietnia 2009 roku. Dzięki temu wydarzeniu Warszawa stanie się stolicą branży grzewczej, sanitarnej i klimatyzacyjnej.

Wortal Agroenergetyka.pl objął Targi Expotherm 2009 Patronatem Medialnym


Targi Expotherm zgromadzą czołowych producentów sprzętu grzewczego i sanitarnego oraz instalacji klimatyzacyjnych. Wystawę odwiedzą profesjonaliści zarówno z rynku krajowego, jak i międzynarodowego.

Targi ExpoTherm to jedyne, organizowane w 2009 roku specjalistyczne targi ogrzewania, wyposażenia sanitarnego, klimatyzacji oraz ekotechnologii. Wystawa jest odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie tej branży w Polsce - rozwój polskiego przemysłu budowlanego w nadchodzących latach szacuje się na 10% w skali roku.

W 2007 roku wydano pozwolenia na budowę prawie 108 000 budynków mieszkalnych i 45 000 budynków użytkowych. W tym samym roku rozpoczęto budowę 185 000 mieszkań, co oznacza przyrost o 34,2% w stosunku do roku 2006.

Aktualnie w Polsce działa ponad 300 000 przedsiębiorstw budowlanych i notuje się stały napływ zagranicznych wykonawców, co ma bezpośredni wpływ na poziom popytu na sprzęt sanitarny, grzewczy i klimatyzacyjny.

Expotherm to jedyne targi międzynarodowe dla przemysłu grzewczego, wentylacyjnego i klimatyzacyjnego w Polsce w 2009 roku. Warszawa, jako stolica Polski, została świadomie wybrana gospodarzem wystawy ze względu na swoje znaczenie finansowe i gospodarcze dla kraju, a także całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Targi Expotherm stwarzają dostawcom i klientom możliwość spotkania się w centrum tak ważnego regionu.

Targi Expotherm organizowane są pod oficjalnym patronatem Ministerstwa Gospodarki, a także patronatem branżowym najważniejszych stowarzyszeń, organizacji, mediów i portali internetowych (Fundacja PROZON, PapiEER, Instalator Polski, Chłodnictwo i Klimatyzacja, Rynek Instalacyjny, Instal, Instalacje, GLOBEnergia i wielu innych).

Targi Expotherm spełnią rolę ważnego międzynarodowego wydarzenia, dzięki któremu liderzy wprowadzą na polski rynek nowości. Wystawa to również niepowtarzalna okazja do zawarcia nowych kontaktów oraz wzmocnienia wizerunku firmy.

Zakres tematyczny Expotherm obejmuje szerokie spektrum branżowe: przemysł grzewczy, wentylacyjny i klimatyzacyjny, sprzęt instalacyjny i technologie grzewcze, armatury i zawory, technologie sanitarne, wentylacja i klimatyzacja, rury i pompy, technologie wodno-kanalizacyjne, technologie związane z ochroną środowiska i oszczędzaniem energii.

Aby pozyskać istotnych gości branżowych z całej Polski i państw Europy Wschodniej opracowano obszerny program promocyjny dla odwiedzających. Wystawcy będą mieli możliwość spotkania z wykonawcami, deweloperami, administratorami nieruchomości, przedstawicielami spółdzielni mieszkaniowych, projektantami systemów, dystrybutorami i hurtownikami, a także dyrektorami przedsiębiorstw użyteczności publicznej, firm wodno-kanalizacyjnych, samorządów oraz inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych.
Równocześnie z targami Expotherm odbędzie się wystawa Pool Salon, która dedykowana jest branży basenów, saun i Spa. Połączenie tych dwóch wydarzeń stwarza możliwość uzupełnienia oferty prezentowanej przez Wystawców.

Wystawa odbędzie się w nowo wybudowanym Warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56. Centrum wystawowe charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem i zastosowanymi technologiami. Korzystna lokalizacja kompleksu wystawienniczego sprawia, że łatwo można dotrzeć środkami transportu publicznego.

Informacje dla wystawców oraz zwiedzających:
Emilia Poszwa
Tel. 022 628 20 40
Kom. 0 609 48 20 40
adres e-mail: e.poszwa@expoevents.pl
 
strona główna | polityka prywatności | nota prawna | partnerzy | kontakt | mapa serwisu | REKLAMA
Projekty HVAC | turbiny wiatrowe | Forum OZE
Copyright © Agroenergetyka.pl | design: Projekty internetowe