Agroenergetyka.pl

Energetyka, OZE w sieci: GoldenLine - Energetyka
Blog energetyczno - paliwowy
 
 
strona główna  Zarejestruj się  Ogłoszenia  Forum  Kontakt z Redakcją 


Artykuły
EDUKACJA
 

Współpraca - e-learning

Data: 2009-01-25
Szanowni Państwo,

Naszą ofertę współpracy kierujemy do każdego trenera, firmy szkoleniowej lub osoby prywatnej, mogących dzielić się praktyczną wiedzą z innymi o Odnawialnych Źródłach Energii, w formie szkolenia e-learningowego1).

Pisząc to, mamy na myśli przede wszystkim:
  • specjalistów i praktyków, mogących dzielić się swoimi doświadczeniami w formie płatnych szkoleń,
  • trenerów umiejętności miękkich, biznesowych, finansowych,
  • firmy szkoleniowe, prowadzące szkolenia zgodne z naszą tematyką tj. Odnawialne Źródła Energii.
E-learning prezentowany w naszym serwisie Agroenergetyka.pl, WindPower.com.pl to po prostu złożona w spójną całość treść szkoleniowa udostępniana w formie elektronicznej. Taka forma przedstawienia materiałów, wiąże się z szeregiem korzyści, które często powodować mogą przewagę na tradycyjnym szkoleniem:
  • oszczędza czas, zarówno uczestników jak i trenerów, bez naruszania korzyści płynących z nauki,
  • kursy minimalizują a najczęściej całkowicie usuwają koszty podróży obu stron i czas spędzony poza domem lub miejscem pracy,
  • zapewniają spójne i efektywne przekazywanie materiału szkoleniowego,
  • mogą oferować zindywidualizowany przekaz wiedzy,
  • często mogą one przynieść w konsekwencji wyższe rezultaty niż tradycyjne szkolenia
Te cechy oraz wiele pozostałych powodują, że coraz więcej osób chcących brać udział w szkoleniach poszukuje ich elektronicznych odpowiedników.
Dopasowany do standardów kurs, praktyczny i efektywny w uczestnictwie, może stać się doskonałym wyborem dla zainteresowanego tematyką użytkownika.

Decydując się na współpracę w projektowaniu szkolenia wspólnie z nami, otrzymasz profesjonalne porady i szczegółowe wytyczne dotyczące przygotowania materiałów do kursu. Nie musisz w związku z tym szczegółowo zagłębiać się w zagadnienia technologiczne e-learningu.

Dzięki stworzeniu szkolenia e-learningowego, wykorzystując swoje zasoby wiedzy, masz szansę pozyskać w prosty sposób źródło dodatkowego dochodu. W zależności od formy kursu i szczegółowych ustaleń podczas konsultacji, możesz zapewnić sobie prowizję od 25 do 60% tak długo, jak tylko będzie ono aktualne i interesujące, czyli w większości przypadków przez conajmniej następne kilka lat. Możliwe są oczywiście wszelkie aktualizacje i dodatki, wpływające na lepszą jakość szkoleń.

Szkolenie e-learningowe, jest również doskonałym sposobem na promocję samego siebie, bądź usług firmy. Dzięki temu, uczestnik Twojego kursu może stać się Twoim klientem w przyszłości. Podczas opracowywania szkolenia oraz metod jego promocji, zadbamy o to, aby było to jak najbardziej możliwe.

Dla każdego szkolenia, opracowujemy indywidualną strategię promocji, aby dotarło ono do jak największej liczby osób grupy docelowej Twojego kursu.

Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości, jakie niesie za sobą e-learning i interesuje Cię współpraca przy projekcie e-learningowym wspólnie z nami, prześlij do nas wypełniony, poniżej dostępny formularz. Przedstaw nam tematykę proponowanego szkolenia oraz pozostałe informacje umożliwiające nam dokonania analizy możliwości stworzenia wspólnego projektu. Rozpatrując zgłoszenia wybieramy najlepsze propozycje, dbając o jakość i wysoki poziom oferowanych kursów. Opisz zatem tematykę szkolenia, które uważasz za najlepsze wśród tych, które możesz stworzyć.
Formularz, bądź e-mail z zapytaniem o dodatkowe, interesujące Cię szczegóły, wyślij na adres redakcja@agroenergetyka.pl .

>Pobierz formularz<
Słowniczek1) E–learning to nauczanie na odległość z wykorzystaniem technik komputerowych i Internetu, oznacza wspomaganie dydaktyki za pomocą komputerów osobistych, CDROM-u i Internetu. Pozwala na ukończenie kursu, szkolenia, a nawet studiów bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej. Doskonale uzupełnia również tradycyjny proces nauczania. E–learning to tylko jeden z elementów edukacji, dlatego edukacja w czasie rzeczywistym dotyczy znacznie obszerniejszego zasięgu usług niż e–learning.

E-learning służy nauczaniu na odległość oraz nauczaniu elastycznemu, jednak może być również łączony z tradycyjnym nauczaniem w formie kursów mieszanych.

E-learning może również odnosić się do edukacyjnych stron internetowych, udostępniających np. scenariusze lekcji, arkusze ćwiczeniowe, czy interaktywne ćwiczenia. Pojęcie to jest również używane w biznesie w odniesieniu do opłacalnych szkoleń online.

Źródło:
Definicja pochodzi ze strony: http://pl.wikipedia.org/wiki/E-learning
 
strona główna | polityka prywatności | nota prawna | partnerzy | kontakt | mapa serwisu | REKLAMA
Projekty HVAC | turbiny wiatrowe | Forum OZE
Copyright © Agroenergetyka.pl | design: Projekty internetowe