Agroenergetyka.pl

Energetyka, OZE w sieci: GoldenLine - Energetyka
Blog energetyczno - paliwowy
 
 
strona główna  Zarejestruj się  Ogłoszenia  Forum  Kontakt z Redakcją 


Artykuły
TARGI
 

TARGI expoECO 2009

Data: 2009-03-16
Wortal www.Agroenergetyka.pl objął Targi expoECO patronatem internetowym


Międzynarodowe Centrum Targowe expoKatowice jest organizatorem imprez targowych, w których uczestniczą wystawcy wielu branż z całej Polski i z zagranicy.


W tym roku organizujemy już po raz drugi expoECO - Targi Ochrony Środowiska i Energii Odnawialnej, które odbędą się w dniach 20 -21 czerwca w Hali Wystaw "Kapelusz" WPKiW w Chorzowie.

Jest to największe wydarzenie na Śląsku oraz jedno z ważniejszych w kraju, dla osób związanych z ochroną środowiska. Patronat honorowy nad naszym przedsięwzięciem przyjął Minister Środowiska, Pan Maciej Nowicki.
Naszym wspólnym celem jest stworzyć platformę spotkań fachowców i specjalistów, którzy prezentują i poznają najnowsze rozwiązania i osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska, nawiązują kontakty biznesowe, oraz wymieniają wiedzę i doświadczenie.
Targi expoECO to doskonałe miejsce na poznanie preferencji klientów, sprzedaż swoich produktów, zapoznanie się z ofertą konkurencji czy możliwość pozyskania lokalnych partnerów.

To także możliwość poznania nowych technologii oraz rzecz najważniejsza - możliwość kreowania swojej marki i pozytywnego wizerunku firmy.
Rozwiązanie problemów ekologii może dokonać się tylko przy współpracy producentów, inwestorów i użytkowników zarówno na szczeblu miast, gmin czy regionów, jak i koordynacji tych działań w międzynarodowej skali.
Targi expoECO są znakomitą okazją do bezpośrednich kontaktów na tych właśnie szczeblach.

W ramach spotkania zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony środowiska w następujących sektorach tematycznych:
� - Odnawialne źródła energii
� - Gospodarka odpadami, recykling
� - Gospodarka wodno - ściekowa
� - Ochrona powietrza, hałas, wibracje
� - Technika komunalna
� - Edukacja ekologiczna
Targom towarzyszyć będą również specjalistyczne seminaria, konferencje, warsztaty oraz pokazy i prezentacje.
Pragniemy, aby Targi organizowane przez naszą firmę kojarzyły się z dobrą organizacją, wysoką jakością oraz nierozerwalnie związane były z województwem śląskim.

Więcej informacji:
www.expokatowice.pl
expoeco 
strona główna | polityka prywatności | nota prawna | partnerzy | kontakt | mapa serwisu | REKLAMA
Projekty HVAC | turbiny wiatrowe | Forum OZE
Copyright © Agroenergetyka.pl | design: Projekty internetowe