Agroenergetyka.pl

Energetyka, OZE w sieci: GoldenLine - Energetyka
Blog energetyczno - paliwowy
 
 
strona główna  Zarejestruj się  Ogłoszenia  Forum  Kontakt z Redakcją 


Artykuły
TARGI
 

Konferencja "PV Power Plants“ 25-26 stycznia 2010 w Pradze

Data: 2009-12-22
Aktalna wymiana informacji i Know-how w zakresie projektowania, finansowania i budowy dużych instalacji Fotowoltaicznych.

Duże elektrownie na energie słoneczną stają się trendem. Wielomegawatowe moce i koszty inwestycji sięgające wielu milionów Euro stawiają inwestorom i projektantom nowe wyzwania dotyczące finansowania, planowania i eksploatacji, jak tez stawiają pytania dotyczące zapewnienia jakości, ubezpieczenia i przyłączenia do sieci energetycznej.

Konferencja "PV Power Plants" która odbędzie się w Pradze po raz pierwszy w Europie da informację dotyczące tych tematów i ukierunkuje się na rynki przyszłości w centralnowschodniej i południowej Europie, takie jak Grecja, Turcja, Czechy i Polska.

Patronem konferencji jest czeskie Ministerium Ochrony Środowiska, partnerem jest Czesko-Niemiecka Izba Przemysłowo – Handlowa. W prezentacjach i forach dyskusyjnych wezmą udział eksperci znanych producentów, organizacji finansowych i ubezpieczeniowych od Solon, przez Siemens, Ardour Capital Investments International i Sarasin Bank do Münchner Rück, którzy przekażą potrzebne Know-how jak szybko i sprawnie ocenić projekt, aby zminimalizować podwyższone ryzyko i zracjonalizować projekty w zakresie produkcji, planowania i budowy instalacji oraz spraw związanych z jakością urządzeń.

W Pradze wygłosi prezentację m.in. Denis Lenardic (Photovoltaic Resources) na temat działających z sukcesem i planowanych w Europie projektach, na temat finansowania będzie mówić Martin Mayr (UniCredit Leasing S.p.A) na temat zapewnienia jakości Willi Vaaßen (TÜV Rheinland Group).
PV Power Plants daje do dyspozycji platformę dla wszystkich, którzy już sa związani z dużymi instalacjami fotowoltaicznymi i chcą te inwestycje rozwijać dalej. Ci którzy są pełniej poinformowani, mogą lekko oszczędzić w przyszłości wiele setek tysięcy Euro.

Kompletny program można znaleźć w załaczonej ulotce oraz na stronach:
http://www.solarpraxis.de/index.php?id=1852 oraz www.komfortconsulting.eu

Dalsze informacje na stronie www.solarpraxis.de;

Kontakt i informacje:
Solarpraxis AG
Miriam Hegner
Leitung Konferenzen
Tel: +49 (0) 30/72 62 96 - 304
E-mail: miriam.hegner@solarpraxis.de
www.solarpraxis.de
 
strona główna | polityka prywatności | nota prawna | partnerzy | kontakt | mapa serwisu | REKLAMA
Projekty HVAC | turbiny wiatrowe | Forum OZE
Copyright © Agroenergetyka.pl | design: Projekty internetowe