Agroenergetyka.pl

Energetyka, OZE w sieci: GoldenLine - Energetyka
Blog energetyczno - paliwowy
 
 
strona główna  Zarejestruj się  Ogłoszenia  Forum  Kontakt z Redakcją 


Artykuły
KATALOG FIRM
 

VESTAS Wind Systems A/S

Data: 2007-07-12

Vestas Wind Systems A/S
Alsvej 21
8900 Randers
Telefon +45 9730 0000
Fax +45 9730 0001
E-Mail: vestas@vestas.com
Internet: http://www.vestas.com

Polska
Vestas-Poland Sp. z o.o. Energia wiatrowa
Pomorska 61-65
70-812 Szczecin
Telefon +48 (0)91 419 19 00
Fax: +48 (0)91 419 19 01
E-Mail: vestas-poland@vestas.com

Firma Vestas jest wiodącym producentem w dziedzinie technologii wiatrowej. Projekty Vestas, jako dostawcy na skalę międzynarodową, obejmują szeroki zakres produktów, od pojedynczych turbin i dieslowskich elektrowni wiatrowych do dużych projektów pod klucz i zespołów elektrowni na morzu.

Dzięki własnym zakładom produkcji mechanizmów, wież, łopat wirników i systemów sterujących oraz własnej organizacji serwisowej, firma Vestas jest dobrze przygotowana do spełniania ścisłych wymogów międzynarodowego rynku konkurencyjnej technologii wiatrowej. Przez wiele lat działalności i pionierskich prac rozwojowych, posiada jasny cel: "energia wiatrowa jest i zawsze będzie ekonomicznym i konkurencyjnym źródłem energii". Ogólnoświatowa sieć 13000 pracowników (marzec 2007) jest gotowa do udanego przeprowadzenia każdego projektu.

W roku 2003, firma Vestas połączyła się z inną duńską firmą NEG Micon tworząc największego producenta turbin wiatrowych na świecie.

Zapewnienie jakości i rozwój produktów
Niezmiennie wysoka jakość jest jedyną normą akceptowaną w firmie Vestas. Jest ona określona i gwarantowana posiadanym przez firmę certyfikatem ISO 9001. Wiele kluczowych części systemów jest produkowanych we własnych zakładach produkcyjnych przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Jest to jeden ze sposobów, dzięki któremu firma może utrzymywać jakość pod ścisła kontrolą. System zapewnienia jakości obejmuje również kontrolę materiałów dostarczanych przez podwykonawców, co ma zapewnić, że ich produkcja również spełnia ścisłe normy jakości firmy Vestas.

Doświadczenie i wyniki
Ponad 30000 turbin wiatrowych rozmieszczonych we wszystkich zakątkach świata stanowi widoczny dowód pozycji rynkowej firmy, która od roku 1979 była pieczołowicie budowana w oparciu o wypróbowane i przetestowane technologie, wiedzę i szeroki program badawczo-rozwojowy.

Rozwój w przyszłości
Strategia rozwoju firmy Vestas opiera się na ekonomiczności. Jej celem jest dostarczanie możliwie najtańszej energii w odniesieniu do zainwestowanego kapitału i kosztów obsługi w ciągu całego czasu pracy turbiny. Vestas postanowiła intensywnie inwestować w badania i rozwój; ponad 13000 pracowników wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę, aby tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania w dziedzinie elektroniki, mechaniki i aerodynamiki. Rozwój produktów firmy ma na celu opracowywanie coraz to bardziej wydajnych turbin. Jako, że głównym celem jest oszczędność w kosztach pozyskiwania energii, każda nowa turbina musi produkować energię taniej niż jej poprzednicy.

Wizja firmy

Wizja firmy to: wiatr, ropa naftowa oraz gaz. Będąc uważanym za najlepszego i najbardziej wiarygodnego dostawcę energii wiatrowej na świecie, energia produkowana przez Vestas jest postrzegana na równi z ropą naftową oraz gazem.

Źródło:
www.elektrownie-wiatrowe.org.pl
www.vestas.com


 
strona główna | polityka prywatności | nota prawna | partnerzy | kontakt | mapa serwisu | REKLAMA
Projekty HVAC | turbiny wiatrowe | Forum OZE
Copyright © Agroenergetyka.pl | design: Projekty internetowe