Agroenergetyka.pl

Energetyka, OZE w sieci: GoldenLine - Energetyka
Blog energetyczno - paliwowy
 
 
strona główna  Zarejestruj się  Ogłoszenia  Forum  Kontakt z Redakcją 


Aktualności
 

Bowl: Ze względu na oszustwa dajemy fotowoltaiki karnego skargę

Data: 2011-08-03

Minister gospodarki powiedział, że oszustwa podłączenia elektrowni fotowoltaicznych i zbieranie nielegalne subsydiowanych cen energii elektrycznej jest znacznie więcej niż tylko jeden przypadek w Brezno zgłaszane przez dziennik Pravda.
Ministerstwo Gospodarki w związku z spekulacje łączące fotowoltaicznych wnoszenia skarg. Powiedział, że na konferencji prasowej w poniedziałek minister gospodarki George Michael. Według resortu, ponieważ istnieje podejrzenie, że część energii słonecznej mogą być połączone w konflikcie z ustawowych kryteriów i nadal gromadzone po subsydiowanych cenach energii elektrycznej. "Po konsultacji z minister spraw wewnętrznych Daniel Lipąic zdecydowaliśmy się wnieść oskarżenia w związku z tymi oszustwami. Minister Spraw Wewnętrznych wyraził absolutne poparcie i współpracę podczas dochodzenia w sprawie oszustwa, "powiedział miski.
Ministerstwo złożył skargę w poniedziałek w nieznanym sprawcy, szczególnie wątpliwe moc nawet nie miski minister. W poszczególnych przypadkach, jednak ostrzegł w tym miesiącu codziennie Prawda, pod którym był testowany przez zakład Brezno, która nie została zakończona. Niemniej jednak, powinny otrzymywać dotacje. Miąkov tylko zasugerował, że to nie jest pojedynczy przypadek. "To nie jest tylko jeden przypadek, w tych przypadkach jest znacznie więcej. Również Urząd Regulacji dla sieci Industries (URSO) znalazła więcej przypadków, w których podejrzany, "powiedział.
Ministerstwo Gospodarki powiedział, że zarzuty oszustwa w instalacji fotowoltaicznych źródeł jest mocno zaangażowany przez długi czas. Bada sytuację Inspekcji Energetycznej państwa, Raport końcowy z badania powinny być pod Miskov w ciągu dwóch tygodni. Powinien wykonać podczas 94 kontroli, które powinien wiedzieć, że nie wszystkie podmioty zgodne z wymogami ustawowymi. "Zrobimy wszystko, aby każdy zakład, który nie był podłączony zgodnie z prawem, które nie otrzymały decyzję w sprawie cen, które mogą być podłączone do systemu i nie mogłem z subsydiowanych cen energii elektrycznej. Jest to dla nas niemożliwe do zapłacenia wyższej ceny energii elektrycznej tylko dlatego, że oszuści ", powiedział miski.
Źródło: (c) SITA

 
strona główna | polityka prywatności | nota prawna | partnerzy | kontakt | mapa serwisu | REKLAMA
Projekty HVAC | turbiny wiatrowe | Forum OZE
Copyright © Agroenergetyka.pl | design: Projekty internetowe