Agroenergetyka.pl

Energetyka, OZE w sieci: GoldenLine - Energetyka
Blog energetyczno - paliwowy
 
 
strona główna  Zarejestruj się  Ogłoszenia  Forum  Kontakt z Redakcją 


Ogłoszenia

Agroenergetyka.pl
W związku z szybkim i dynamicznym rozwojem portalu Agroenergetyka.pl poszukujemy osób chętnych do współpracy przy redagowaniu i pisaniu artykułów dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii oraz krótkich felietonów dotyczących bieżących spraw.
Jeżeli pasjonujesz się tematyką energetyki odnawialnej i wykorzystania nowoczesnych technologii w tej dziedzinie, chcesz czynnie uczestniczyć w rozwoju portalu – wyślij swoją aplikację na adres redakcja@agroenergetyka.pl

Kogo poszukujemy?
Do współpracy zapraszamy pasjonatów zagadnień OZE, plantatorów roślin energetycznych, zbóż, producentów biopaliw płynnych, biogazu, biomasy, naukowców i konstruktorów w tej dziedzinie. Oczekujemy również wsparcia od miłośników OZE, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami i doświadczeniami.

Wymagania
Agroenergetyka.pl to portal specjalistów w dziedzinie OZE, a nie poliglotów i językoznawców. Nie wymagamy szczególnych zdolności i zacięcia pisarskiego. Tak więc, wystarczy jedynie chwila czasu, chęci i dobry temat.

W zamian
Wszystkie artykuły, które ukazują się na łamach portalu Agroenergetyka.pl, są oczywiście firmowane podpisem autora. Tak więc, jest to znakomita forma reklamy i promocji własnej osoby, a w przypadku plantatorów, producentów, również ich produktów/wyrobów. Reklama ta, ma charakter dożywotni. Wszystkie artykuły będą przechowywane w archiwum portalu, aby baza wiedzy z czasem się rozrastała i w przyszłości stanowiła główne źródło informacji, zarówno dla doświadczonych specjalistów, jak i tych początkujących.

Tematy artykułów
Praktycznie każdy temat dotyczący OZE jest mile widziany. Nie ograniczamy pola działania. Oczekujemy własnej inwencji. Serdecznie zapraszamy do współpracy uczestników jak i organizatorów do przesyłania materiałów i informacji zarówno o planach wystawowych, jak i odbytych wystawach.

Forma
Zgłoszony artykuł powinien posiadać:
1. Temat.
2. Conajmniej jedno zdjęcie, lub grafikę związaną z tematem.
3. Tekst własnoręcznie napisany, lub opatrzony informacją z jakich źródeł korzystał przy pisaniu ich autor.
4. W przypadku korzystania z cudzych materiałów, zgodę właściciela na wykorzystanie ich na stronach portalu Agroenergetyka.pl
5. Podpis: imię, nazwisko, adres e – mail lub/i nr telefonu, lub/i adres strony internetowej.

Zgłoszenie
Przygotowane artykuły prosimy przesyłać na adres redakcja@agroenergetyka.pl. Nie wymagamy wcześniejszego uzgodnienia terminu oraz tematu pracy. Każdy artykuł spełniający wyżej wymienione wymagania, posiadający wartość merytoryczną, ukaże się na łamach portalu Agroenergetyka.pl w przeciągu kilku, do kilkunastu dni od chwili zgłoszenia. W przypadku odrzucenia artykułu, redaktorzy portalu będą informowali autorów o przyczynach takiej decyzji. W przypadku drobnych poprawek stylistycznych, nie wpływających na merytorykę, nie zobowiązujemy się do informowania autorów. W każdym innym przypadku, redaktorzy portalu będą kontaktowali się w celu ustalenia zmian.

Zastrzeżenie
Za wszystkie artykuły dostarczone przez współredaktorów, które zostały opublikowane na łamach portalu Agroenergetyka.pl, odpowiada ich autor. Kopiowanie materiałów z książek, stron internetowych i innych źródeł jest bezwzględnie zabronione bez zgody ich autora lub właściciela.

Oświadczenie
Właściciel portalu Agroenergetyka.pl nie ponosi odpowiedzialności za materiały (artykuły, felietony, zdjęcia) przygotowane przez współredaktorów portalu. Za treść i materiały wykorzystane w artykułach, w całości odpowiada ich autor. Każdy z napisanych i zaakceptowanych przez redakcję Agroenergetyka.pl arykułów, ukarze się na łamach portalu Agroeneregtyka.pl łącznie z Imieniem, Nazwiskiem autora, adresem e – mail oraz nazwą hodowli, instytucji, przedsiębiorstwa, jaką autor reprezentuje. Na życzenie również zamieszone zostaną dane kontaktowe (nr telefonu, adres www).

UWAGA!
Praca w Serwisie Agroenergetyka.pl nie jest zarobkowa. Wszystko skupia się przede wszystkim wokół naszej idei – chcemy zaspokoić swoje twórcze ambicje i nieustannie się rozwijać. Proszę nie traktować tego jako oferty pracy – a raczej współpracy.

Kontakt:
Agroenergetyka.pl
e – mail: redakcja@agroenergetyka.pl
tel.: +48 792 21 00 80

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Pozdrawiam,
Łukasz Rembowski
Redaktor naczelny portalu
 
strona główna | polityka prywatności | nota prawna | partnerzy | kontakt | mapa serwisu | REKLAMA
Projekty HVAC | turbiny wiatrowe | Forum OZE
Copyright © Agroenergetyka.pl | design: Projekty internetowe